




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип акумулятору: LiFePO4
Кількість циклів: 3000 циклів при збереженні більше 80% ємності
Температура розрядки: від -10°C до 45°C
Температура зарядки: від 0°C до 45°C
Оптимальна робоча температура: від 20°C до 30°C
Температура зберігання: від -10°C до 45°C (20°C до 30°C — найкраще)
Вхід змінного струму: 220-240V, 50Hz/60Hz, макс. 870W
Вхід сонячної енергії: 11-50V, 13A, макс. 220W
Вхід автомобіля: 12V/24V, 8A, макс. 100W
Вхід/вихід USB-C: 5/9/12/15/20V, 5A, макс. 100W
Вихід постійного струму: 12.6V, 10A/3A/3A, макс. 126W
Вихід USB-A: 5V, 2.4A, макс. 12W
Вихід змінного струму: чиста синусоїда, загалом 800W (сплеск 1600W), 230V ~ 50Hz/60Hz
Кількість циклів: 3000 циклів при збереженні більше 80% ємності
Температура розрядки: від -10°C до 45°C
Температура зарядки: від 0°C до 45°C
Оптимальна робоча температура: від 20°C до 30°C
Температура зберігання: від -10°C до 45°C (20°C до 30°C — найкраще)
Вхід змінного струму: 220-240V, 50Hz/60Hz, макс. 870W
Вхід сонячної енергії: 11-50V, 13A, макс. 220W
Вхід автомобіля: 12V/24V, 8A, макс. 100W
Вхід/вихід USB-C: 5/9/12/15/20V, 5A, макс. 100W
Вихід постійного струму: 12.6V, 10A/3A/3A, макс. 126W
Вихід USB-A: 5V, 2.4A, макс. 12W
Вихід змінного струму: чиста синусоїда, загалом 800W (сплеск 1600W), 230V ~ 50Hz/60Hz
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlow |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 9 кг |
| Высота | 8 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 33 мм |
| Емкость аккумулятора | 768 мА/ч |
| Зарядка батареи | От автомобильной зарядки, От солнечной энергии, От сети |
| Количество розеток | 3 |
| Максимальная мощность W | 1600 |
| Тип | Зарядная станция |
| Ширина | 35 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Индикатор уровня заряда, Дисплей, Быстрая зарядка |
| Набор переходников | Да |
| Цвет | Черный |
- Цена: 33 999 ₴




