




Тип акумулятора: LiFePo 4 Ємність батареї, Вт/год: 2048
Номінальне навантаження: 3600 W
Максимальне навантаження: 7200 W
Підключення пристроїв: Вихідні роз'єми: USB Type-C, USB Type-A, авторозетка 12 В, розетка 230 В Підключення: USB Type-A, USB Type-C, авторозетка 12В, розетка 230В, MC4
Параметри входу Мережа змінного струму: 200-240В 2200 Вт, 50 Гц, 15 А Порт XT90 для сонячних панелей: 1000 Вт, 12 В-120 В, 15 А
Автомобільний вхід: 12В/8А, 24В/10А
Одночасно мережа змінного струму + сонячні панелі: 2400 Вт Параметри виходу 5x портів змінного струму: 3600 до 4100 Вт (220 В) 2x USB-A порта: 12Вт (5V/2.4A) 2x USB-A QC3.0 порта: 18Вт 2x USB-C ПД: 100Вт 1x розетка для автофургону: 24V/10A 1x прикурювач: 12В/10А 2x DC5521: 12V/3A
Додаткові особливості: 1. Швидка зарядка. 2. Управління зі смартфона: Способи зарядки: сонячна панель, прикурювач авто, мережа 230 В Тривалість зарядки: 60 хв
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Oukitel |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Зарядная станция |
| Емкость аккумулятора | 3600 мА/ч |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии, От автомобильной зарядки |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество заряжаемых устройств | 4 |
| Количество розеток | 4 |
| Максимальная мощность W | 2700 |
| Длина | 550 мм |
| Ширина | 299 мм |
| Высота | 487 мм |
| Вес | 26 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Набор переходников | Да |
| Особенности | Индикатор уровня заряда, Дисплей, Быстрая зарядка |
| Цвет | Черный |
- Цена: 53 000 ₴



